Bezpłatne szkolenie on-line - „Zamówienia publiczne a zasady zapewnienia dostępności osobom o szczególnych potrzebach” -10 stycznia 2022 r.
10 stycznia 2022 r. odbyło się bezpłatne szkolenie pt. „Zamówienia publiczne a zasady zapewnienia dostępności osobom o szczególnych potrzebach”. Organizatorem wydarzenia był Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego. Podczas spotkania omówione zostały zmiany związane z wdrażaniem ustawy o zapewnieniu dostępności, wykorzystaniu narzędzi użytecznych w przygotowaniu planu działania na rzecz poprawy dostępności w urzędzie oraz zamówienia publiczne w aspekcie zasad zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
Nabór na szkolenie został zakończony.
Jego celem jest między innymi przybliżenie uczestnikom zmian związanych z wdrażaniem ustawy o zapewnieniu dostępności, wykorzystaniu narzędzi użytecznych w przygotowaniu planu działania na rzecz poprawy dostępności w urzędzie oraz omówienie zamówień publicznych w aspekcie zasad zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
Sylwetka prowadzącego: Ewa Lefik-Babiasz -absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2003 roku zaangażowana we wdrażanie środków UE. Posiada doświadczenie zawodowe w obszarze procesów biznesowych w tym współpracy z Polską Agencją Inwestycji Zagranicznych w zakresie lokowania inwestycji dużych międzynarodowych koncernów na terenie RP.
Pracowała na rzecz wdrażania funduszy UE na rzecz przedsiębiorstw jako pracownik Instytucji Wdrażającej. Wykładowcą akademickim w obszarze zarządzania funduszami europejskimi.
Posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów dofinansowanych z środków zewnętrznych w tym projektów międzynarodowych, w tym doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów.
Byłam członkiem wielu grup roboczych i ciał doradczych. Jestem Ekspertem w obszarach: Partnerstwo publiczno-prywatne, Infrastruktura drogowa, Dziedzictwo kulturowe i infrastruktura kultury w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Odpowiedzialna za przygotowanie i realizację pierwszego w Polsce projektu hybrydowego ESCO realizowanego w formule ppp.
Praktyk wdrażania dostępności w jednostkach akademickich, placówkach medycznych i administracji publicznej.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas rejestracji na wpisanie poprawnego adresu e-mail, na który zostanie przesłane zaproszenie z linkiem udostępniającym szkolenie. Jednocześnie informujemy, że każda osoba powinna użyć odrębnego adresu e-mail. Uwzględniane będą wyłącznie unikatowe adresy e-mail.
Po wysłaniu do nas formularza powinniście Państwo otrzymać wiadomość email potwierdzającą prawidłowość zgłoszenia.
Na 1 godzinę przed szkoleniem otrzymacie Państwo drugą wiadomość email z linkiem zapraszającym na przedmiotowe szkolenie.
Na 20 minut przed szkoleniem pokój wirtualny, w którym odbywać się będzie szkolenie zostanie otwarty i będzie dostępny dla uczestników szkolenia.
NIST zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia bądź zmiany terminu, jeśli wynikną nieprzewidziane trudności organizacyjne, uniemożliwiające przeprowadzenie szkolenia, o czym poinformujemy Państwa drogą email-ową przed planowanym rozpoczęciem szkolenia, informacja taka znajdzie się również na stronie internetowej www.nist.gov.pl
Dodatkowych informacji udzielają:
Pani Andżelika Bodo, mail: andzelika.bodo@nist.gov.pl, tel. 503 617 674
Pan Michał Wojdala mail: michal.wojdala@nist.gov.pl, tel. 510 872 814
Pan Mariusz Kocik mariusz.kocik@nist.gov.pl, tel. 510 872 795
Pani Katarzyna Wieczorek katarzyna.wieczorek@nist.gov.pl tel. 500 165 778